serwis audi tychy

Audi to jedne z najchętniej wybieranych samochodów w naszym kraju. Posiadają eleganckie i perfekcyjnie dopracowane wnętrze, dobrze się prowadzą oraz zapewniają duży komfort podczas jazdy. Wiele osób ceni to, że są odporne na upływ czasu, dynamiczne oraz niezawodne. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się właśnie na takie samochody – zarówno do jazdy po mieście, jak i na dłuższe trasy. Chociaż auta marki Audi są wytrzymałe i bezawaryjne, należy odpowiednio o nie dbać, aby przez wiele lat gwarantowały komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Podobnie jak inne samochody, od czasu do czasu mogą potrzebować naprawy lub serwisowania. W takiej sytuacji zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty! Auta niemieckiej marki Audi są naszą specjalizacją. W branży motoryzacyjnej działamy już od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. W skład naszych usług wchodzą zarówno kompleksowa obsługa samochodów, jak i bardziej skomplikowane naprawy.

Serwis Audi Tychy – co powinieneś wiedzieć ?

Wielu właścicieli samochodów marki Audi przykłada bardzo dużą wagę do profilaktycznych przeglądów. Kierują się oni zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Okazuje się, że w wielu przypadkach ma to bardzo dużo sensu bowiem, nieduża usterka samochodu może szybko przerodzić się w większą awarię. Po za tym, regularne przeglądy pojazdu sprzyjają bezpieczeństwu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób postanawia oddać swój samochód w ręce specjalistów przynajmniej raz na rok. Na czym może polegać taki przegląd wykonywany w profesjonalnym warsztacie samochodowym? Kontroli poddawanych jest wiele elementów samochodu, między innymi zawieszenie – specjalista sprawdza, czy nie ma w nim uszkodzeń poszczególnych części, na przykład amortyzatorów oraz luzów W każdym pojeździe niezwykle ważny jest układ hamulcowy – podczas przeglądu diagnostyk kontroluje działanie hamulca ręcznego oraz sprawdza czy układ działa z odpowiednią siłą. W jego trakcie pracownik przygląda się też czy nie ma wycieków i luzów w układzie kierowniczym oraz w jakim stanie utrzymane jest podwozie auta. Kontrolowane są również takie elementy jak opony, oświetlenie zewnętrzne auta oraz działanie układu wydechowego.

Serwis Audi Tychy- kompleksowa oferta

Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, w którym bez obaw pozostawisz swój samochód? Dobrze trafiłeś! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny, że zadbamy o Twoje Audi w najlepszy możliwy sposób – sami jesteśmy pasjonatami tych samochodów. Oferujemy kompleksowe usługi i chętnie zajmujemy się zarówno podstawowymi zadaniami, jak i tymi bardziej skomplikowanymi, które wymagają dużo wiedzy i umiejętności. Profilaktyczny przegląd samochodu oprócz kontroli podstawowych parametrów obejmuje takie czynności jak wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem oleju lub też wymiana filtru powietrza czy filtru paliwa. W razie potrzeby wymieniamy świece zapłonowe, zajmujemy się wyważeniem kół oraz kontrolą zbieżności zawieszenia. Serwisujemy układ klimatyzacji oraz uzupełniamy czynnik chodzący. Jednak chętnie podejmiemy się o wiele trudniejszych zadań – problemem nie jest dla nas nawet remont silnika, naprawa zawieszenia czy układ hamulcowego. W zależności od okoliczności i preferencji klienta możemy zająć się zarówno naprawą, jak i regeneracją poszczególnych części samochodu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Audi Tychy ?

Dlaczego warto postawić nas nasz serwis? Oddając auto w nasze ręce, możesz być pewny, że zajmą się nim prawdziwi specjaliści, którzy posiadają dużą wiedzę oraz wieloletni staż pracy. Współpracujemy tylko z prawdziwymi fachowcami, którzy są ekspertami w swoim zawodzie. Samochody to ich pasja, więc doskonale znają najczęstsze awarie większości modelów – naszą specjalnością jest nie tylko serwis BMW czy AUDI, ale też busów. Ponadto każdego klientowi gwarantujemy indywidualne podejście – z chęcią udzielimy Ci też fachowej rady dotyczącej eksploatacji pojazdu lub przypomnimy o zbliżającym się terminie kolejnego przeglądu. Stawiamy na nowoczesne technologie, a naszą specjalnością jest diagnostyka komputerowa.

Sprawdź również inne nasze usługi :