bus

W naszym warsztacie świadczymy profesjonalne usługi serwisowania nie tylko aut osobowych, ale także busów. Z chęcią wykonamy okresowy przegląd Twojego busu lub zajmiemy się usterką, która Cię niepokoi. Do kontroli stanu technicznego samochodów dostawczych warto podejść bardzo starannie – są to pojazdy o dużej masie, które bywają bardzo intensywnie eksploatowane. Nierzadko więc narażone są na liczne awarie – szczególnie na uszkodzenia elementów podwozia, co jest spowodowane pokonywaniem dużej ilości kilometrów oraz dużymi obciążeniami. Kierowcy busów zazwyczaj używają ich do pracy, nie mogą więc pozwolić sobie na duże przestoje, które wiązałyby się ze szkodami finansowymi. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest regularne odwiedzanie mechanika, dzięki czemu auto przez długi czas będzie utrzymane w nienagannym stanie. Natomiast jeżeli fachowiec podczas przeglądu zauważy jakiekolwiek nieszczelności lub nieprawidłowości, od razu zajmie się ich naprawą, zmniejszając ryzyko powstania poważnej awarii.

Serwis busów Tychy – profesjonalny przegląd Twojego samochodu

W zakres oferowanych przez nas usługi wchodzi między innymi dokładne, kompleksowe i skrupulatne badanie stanu samochodu przez fachowców z doświadczeniem. Chociaż przeglądy okresowe nie są obowiązkowe, jak ma miejsce w przypadku badania technicznego, niosą za sobą wiele korzyści. Podczas nich sprawdza się ogólną kondycję auta oraz dokonuje wymiany poszczególnych części lub płynów eksploatacyjnych. Częstotliwość przeglądów okresowych jest indywidualna – uzależniona między innymi od modelu czy wersji silnikowej pojazdu, warto jednak decydować się nie przynajmniej raz na rok. W przypadku intensywnie użytkowanych busów, które przemierzają wiele kilometrów z dużym obciążeniem dobrze jest odwiedzać mechanika nawet częściej – może to zrobić na przykład przed dłuższą trasą. Systematyczność w tej kwestii odgrywa bardzo duże znaczenie, ponieważ może skutkować lepszym funkcjonowaniem samochodu i przyczynia się do bezpieczeństwa. Szybkie naprawianie drobnych usterek to też najlepszy sposób, aby unikać kosztownych i czasochłonnych remontów. Jak wygląda taki przegląd w naszym serwisie? Obejmuje on między skontrolowanie hamulców, stanu ogumienia, zawieszenia czy układu wydechowego. Zajmujemy się też wyważaniem kół oraz wymianą oleju i innych płynów eksploatacyjnych. W razie potrzeby wymieniamy klocki lub tarcze hamulcowe oraz przepalone żarówki. Ważnym punktem okresowego przeglądu jest serwis klimatyzacji.

Serwis busów Tychy – nasza kompleksowa oferta

Niezależnie czy chcesz profilaktycznie skontrolować stan swojego pojazdu, czy podejrzewasz jakąś usterkę, jesteśmy w stanie zaoferować Ci profesjonalną i kompleksową pomoc, dostosowaną do Twoich potrzeb. Dysponujemy nowoczesnym i bogato wyposażonym warsztatem samochodowym, dzięki czemu wykonywane przez nas prace przebiegają szybko i sprawnie. Naszą specjalnością jest diagnostyka komputerowa, dostępna tylko w nielicznych serwisach samochodowych na terenie naszego kraju. To bardzo skuteczne rozwiązanie, które pozwala zdiagnozować każdą usterkę w zaledwie kilka minut – i to bez ingerencji w konstrukcję auta. Do przeprowadzenia tego badania potrzeby jest komputer pokładowy. Następnie wystarczy podpiąć samochód do urządzenia, aby dowiedzieć się wszystko o jego stanie oraz potencjalnych awariach – i to nawet, zanim dadzą o sobie znać. Wiele osób decyduje się na diagnostykę komputerową nie tylko podczas okresowych przeglądów, ale zanim zdecyduje się na zakup auta, ponieważ pozwala to poznać jego rzeczywisty stan oraz ukryte nieprawidłowości.

Serwis busów Tychy – postaw na fachowców

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wszystkim klientom możemy zaoferować profesjonalne podejście – samochody to nie tylko nasza praca, ale pasja, dzięki czemu cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na ich temat. Chętnie podejmujemy się wszelkich zadań, nawet tych skomplikowanych jak wymiana poszczególnych podzespołów czy ich regeneracja. Posiadamy dużą wiedzę na temat tych popularnych, jaki nietypowych usterek. Specjalizujemy się w najpopularniejszych markach samochodów – dostępne są u nas usługi takie jak serwis Citroen, BMW, Audi czy Honda.

Sprawdź również inne nasze usługi :