serwis citoren tychy

Posiadasz samochód marki Citroen? Są one lubiane oraz chętnie kupowane przez naszych rodaków. Nic dziwnego, zapewniają duży komfort jazdy oraz dobrze się prowadzą. Ponadto są innowacyjne oraz bogato wyposażone – przypadają do gustu osobom, które cenią nowoczesny i atrakcyjny design. Chociaż to porządne i wytrzymałe auta, podobnie jak samochody innych marek, narażone są na różne awarie. Aby cieszyć się ich bezawaryjną eksploatacją, należy szybko reagować na wszelkie nieprawidłowości i pamiętać o okresowych przeglądach. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów użytkowania samochodu oraz poprawi Twoje bezpieczeństwo. Szukasz sprawdzonego serwisu samochodów marki Citroen, który będzie mógł zaproponować Ci wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach? Powierz swoje auto naszym fachowców, a nie będziesz żałować. Samochody tej francuskiej marki są naszą specjalnością – wiemy na ich temat wszystko, zarówno jeśli chodzi o prawidłowe eksploatowanie, jak i typowe lub nietypowe usterki. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, niezależnie, czy chodzi o okresowy przegląd, czy naprawę poważnej awarii.

Serwis Citroen Tychy – sprawdź stan swojego pojazdu

Nowoczesne samochody niezależnie od marki to skomplikowane maszyny, o które należy odpowiednio dbać – w przeciwnym razie szybko ulegną awarii, która może pociągnąć za sobą ogromne koszty. Już wiele osób przekonało się, że profilaktyka i wczesne zapobieganie usterkom to najlepszy sposób, aby przez wiele lat cieszyć się bezpiecznym i niezawodnym autem. Ważna jest przede wszystkim cykliczna wymiana olej – to tak naprawdę klucz do sprawnie działającego silnika. Olej wraz z upływem czasu i pokonywaniem kolejnych kilometrów ulega degradacji na skutek wysokiej temperatury, co może przyczyniać się do poważnych usterek, a nawet awarii silnika. W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksowy serwis układu olejowego, co pomoże Ci cieszyć się doskonałymi osiągami Twojego silnika.

Zajmujemy się też kontrolą zawieszenia – sprawdzimy między innymi stan amortyzatorów, sworzni i tulei wahaczy, a w razie potrzeby dokonamy ich wymiany. Nie mniej ważny w każdym samochodzie jest układ hamulcowy i kierowniczy – w nich też warto upewnić się, czy nie ma żadnych wycieków i luzów. Podczas okresowych kontroli badamy stan ogumienia oraz zajmujemy się wyważaniem kół lub kontrolną zbieżności zawieszenia. Serwisujemy też układ klimatyzacji, między innymi sprawdzamy jego szczelność i wydajność oraz wymieniamy filtr kabinowy. W razie potrzeby wymieniamy wycieraczki czy spalone żarówki. Powierzając swój samochód w nasze ręce, możesz być pewny, że do każdego zlecenia podejdziemy indywidualnie – zdajemy sobie sprawę, że częstotliwość wymienionych wyżej czynności uzależniona jest od rocznika, modelu oraz przebiegu auta. 

Serwis Citroen Tychy – poznaj naszą kompleksową ofertę

Naszą specjalnością są nie tylko okresowe przeglądy, ale też naprawy usterek i awarii. Jeżeli w Twoim aucie nie wszystko działa jak należy, zachęcamy Cię do kontaktu, a chętnie zajmiemy się znalezieniem źródła problemu i dokonaniem niezbędnych napraw. Wykorzystujemy w tym celu między innymi diagnostykę komputerową – to bardzo skuteczne narzędzie, które w zaledwie kilka minut umożliwia sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Komputer jest podłączany do specjalnego komputera wyposażonego w nowatorskie oprogramowanie. Następnie na ekranie pojawiają informacje o konkretnych usterkach. To kompleksowe badanie, które daje wzgląd w niemal wszystkie parametry samochodu – takie jak praca silnika, temperatura, ciśnienie czy poprawne działanie systemów bezpieczeństwa.

Serwis Citroen Tychy – postaw na fachowców

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Możemy zagwarantować Ci, że przeglądy oraz naprawy przeprowadzamy zgodnie z procedurami jakościowymi – jesteśmy świadomi, że źle wykonana usługa może skutkować zagrożeniem bezpieczeństwa. Współpracujemy tylko z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji, którzy cały czas pogłębiają wiedzę na temat samochodów. Zajmujemy się obsługa pojazdów najróżniejszych marek – w zakres naszych usług wchodzi serwis Fiat Honda, BMW, Audi oraz wiele innych.

Sprawdź również inne nasze usługi :