porshe

Porsche należy do tych marek, które wzbudzają sporo emocji u kierowców i od samochodów tego niemieckiego producenta raczej trudno odciągnąć jest wzrok. Od dekad te powstające w Stuttgarcie samochody cenione są za precyzję śmiałe sięganie po zaawansowane technologie, perfekcyjne wykonanie i nietuzinkowy styl, pozwalający z łatwością odróżnić auta Porsche od innych pojazdów na drodze. To również jedne z najbardziej niezawodnych samochodów w publikowanych corocznie rankingach – by jednak w pełni się cieszyć ich niezawodnością, należy znaleźć dobrego mechanika i regularnie wykonywać czynności serwisowe porshe.

Serwis Porsche Tychy – podstawa długiej eksploatacji

Samochody Porsche słyną ze swojej niezawodności i w kategorii samochodów sportowych prawie zawsze zajmują czołowe miejsca w rankingach. Ogromna w tym zasługa bardzo wysokiej jakości wykonania oraz wykorzystania najlepszych materiałów, co nie dziwi w przypadku samochodu klasy premium. Jednak ponadprzeciętna trwałość bierze się również z dobrego serwisowania – po pierwsze właściciele samochodów ze Stuttgartu dbają o swoje dość drogie pojazdy, a po drugie, serwisy zajmujące się tymi autami to najczęściej bardzo wyspecjalizowane miejsca, w których użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i naprawy swoich samochodów. Nawet części zamienne (o ile w ogóle istnieją) są wysokiej jakości i ich zastosowanie nie przeszkadza w bezproblemowej eksploatacji.

Dobry serwis Porsche Tychy – to nie takie proste!

Dosyć niewielka ilość samochodów tej niemieckiej marki na naszych drogach ma swoje wady i zalety. Z jednej strony decydując się na Porsche, zyskujesz nietuzinkowy samochód, za którym wszyscy rozglądają się na drodze. To również niezwykle zaawansowana technologia, perfekcyjne prowadzenie i wybitne osiągi. Z drugiej jednak strony posiadanie Porsche to niemałe wyzwanie – w naszym kraju niewiele jest ASO, a ich ceny przyprawiają o zawrót głowy. Nie dość więc, że na wizytę musisz się umawiać z ogromnym wyprzedzeniem, to jeszcze za każdy razem możesz mieć pewność, że będzie Cię ona słono kosztować. Niewielka popularność tych sportowych samochodów (poza nielicznymi, rodzinnymi wyjątkami) sprawia, że niewiele warsztatów zajmuje się ich niezależnym serwisowaniem. Dlatego dla właściciela samochodu marki Porsche znalezienie dobrego serwisu, w którym z jednej strony nie zostawi fortuny, a z drugiej – znajdzie fachową pomoc, stanowi nie lada wyzwanie.

U nas zadbasz o swoje Porsche!

Kupiłeś dopiero swoje Porsche i zastanawiasz się, gdzie możesz o nie zadbać? Jesteś zmęczony płaceniem ogromnych kwot za serwisowanie Twojego auta? Chcesz zmienić warsztat, na godny zaufania, ale również niezbyt drogi? Świetnie się składa – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! Od lat zajmujemy się samochodami Porsche i zgromadziliśmy nie tylko doświadczenie, ale również specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i narzędzia przeznaczone do pojazdów tej marki.

Mimo iż nie jesteśmy ASO, to nasz serwis Porsche Tychy może pochwalić się porównywalnym standardem obsługi i dostępem do wysokiej jakości oryginalnych części oraz zamienników – w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. Dajemy gwarancję profesjonalnego wykonania każdej ze zleconych nam prac – niezależnie czy mowa o obsłudze serwisowej, czy o mniejszych i większych naprawach. Stosujemy się do instrukcji serwisowych marki Porsche, a dostępne komputery diagnostyczne pozwalają nam nawet na kodowanie dodatkowych funkcji czy modyfikację oprogramowania pokładowego.

Serwis Porsche Tychy – naprawdę można taniej!

Jako posiadacz Porsche możesz odetchnąć z ulgą! Serwisowanie Twojego wyjątkowego samochodu wcale nie musi oznaczać gigantycznych wydatków. W naszym warsztacie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby Twój samochód bezproblemowo służył Ci przez długie lata. Zajmujemy się również innymi markami i wykonujemy serwis samochodów dostawczych – zapraszamy więc klientów posiadających także inne pojazdy. Jedno jest zawsze niezmienne – w każdym przypadku zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług i gwarancję na wykonane naprawy.

Sprawdź również inne nasze usługi :